Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62260

Treial, freesija, operaator, lukksepp

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda tegusaid töömehi,
- kes oleks tehnika huvidega;
- kellel on eelnev töö- või praktikakogemus mehaanika seadmetega;
- kes soovivad oma kätega midagi valmis teha;
- kes usuvad, et alati on võimalik teha asju osavamalt ja paremini.

Ootused kandidaadile

- tehniline taip;
- analoogne töökogemus sarnasel ametikohal;
- kasutatavate materjalide tundmine;
- rahulikkus, täpsus ja hoolikus;

Ettevõte pakub

- huvitavat ja püsivat tööd;
- töökeskonda rahvusvahelises ettevõttes;
- tasu vastavalt töötulemustele

Tööpakkumise number
#62260