Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49340

Treial-freesija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Treimis- ja freesimistööd metallitsehhis.

Ootused kandidaadile

Vajalik erialane töökogemus ja kohusetunne.

Pakume tööd rahvusvahelise kontserni Keilas asuvas üksuses, stabiilset töökohta, normaalseid töötingimusi, hea töö eest korraliku palka ja soodustingimustel sportimisvõimalust.

Lisainfo

NB! Töökoht asub Keilas.
Tõsise huvi korral võimalik ka väljaõpe.

Info tel 51 41 915, Tõnu Rait
Paldiski mnt 21, Keila

Tööpakkumise number
#49340

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. september 2005
Kuulutus sisestati:
10. august 2005

CVKeskus.ee klient

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

AS ENSTO ENSEK on 1992. aastast Eesti turul metalltoodete tootmise ja kuumtsinkimisega ning elektritarvikute koostamisega tegelev ettevõte.

Vaata rohkem