Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #37473

Treial automaattreipingile

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Töö automaat treipingil.
  • Pingi programmeerimine, seadistamine.
  • Pindade, astmete ja soonte töötlemine, toorikute mahalõikamine.

Ootused kandidaadile

Töö nõuab jooniste lugemise oskust, seadmete, töötlemistehnoloogia ja töödeldavate materjalide omaduste tundmist. Kutse eeldab arenenud vastutustunnet, hoolikust, täpsust ning oskust oma tööd iseseisvalt planeerida ja korraldada. Eeldatavad isikuomadused on ruumiline mõtlemisvõime, rahulikkus, hoolikus ja täpsus.

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist palka
  • püsivat töösuhet

Tööpakkumise number
#37473