Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #613668

Treener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 19. august 2019
Kuulutus aegub:17. september 2019

Töö kirjeldus

  • Tantsutreeningute läbiviimine vastavalt kokkulepitud tunniplaanile
  • Õpilaste ettevalmistamine esinemisteks
  • Suhtlemine oma gruppide lapsevanematega üldküsimustes
  • Osavõtmine oma tantsugruppide esinemistest
  • Tantsukavade koostamine oma tantsugruppidele

Ootused kandidaadile

  • Väga head eesti keele oskust (kasuks tuleb ka vene keele oskus)
  • Head tantsuoskust
  • Väikeste lastega head läbisaamist ja kasvatamise oskust
  • Väga head suhtlemisoskust ja lennukat mõttemaailma
  • Väga head asjaajamis- ja organiseerimisvõimet
  • Oskust olla aktiivne, kreatiivne ja rõõmsameelne team-player
  • Kasuks tuleb isikliku sõiduki kasutamise võimalus
  • Tööle asumist esimesel võimalusel

Ettevõte pakub

  • Nooruslikku, aktiivset ja professionaalset meeskonda
  • Mõnusat ja kvaliteetset töökeskkonda
  • Võimalust töötada kiirelt arenevas tantsuklubis ja head töökogemust
  • Paindlikku töögraafikut ja osalise koormusega tööd. Töö sobib hästi näiteks õpingute kõrvalt töötamiseks.
  • Motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#613668

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
17. september 2019
Kuulutus sisestati:
19. august 2019

MyDance on kaasaegne tantsuklubi, mis on suunatud kõikidele lasteaia- ja kooliealistele poistele ning tüdrukutele, kelle edasiviivaks jõuks ja kireks on tantsimine. Meie tantsuklubi pakub võimalust õppida ja nautida nii Showtantsu kui ka Hip-Hop stiile.

Vaata rohkem

Treener