Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #219228

Treener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- rühmade komplekteerimine, organiseerimine ning administreerimine
- rühmade treeningute ja laagrite läbiviimine
- võistluste korraldamisel abistamine ja osalemine võistluste läbiviimisel

Ootused kandidaadile

- pühendumist ja aktiivset osalemist klubilises tegevuses
- soovi pidevalt ennast erialaselt arendada
- eelnevat kogemust treeningrühmadega töötamisel

- sissejuhatavat ja ettevalmistavat intensiivset koolitusprogrammi tulevasele triatlonitreenerile
- koostööd maailma eliiti kuuluvate treenerite ja triatleetidega
- väliskoolitusi ja koostööd rahvusvaheliste triatloniklubidega
- igapäevast aktiivset koostööd klubi treeneritega
- töötamist vaba graafiku alusel, sul on võimalus ise enda päevakava koostada
- osalist või täistööaega

Tööpakkumise number
#219228

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
10. märts 2011
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2011

21.CC Triatloniklubi on alustanud aktiivseid otsinguid noorte ja täiskasvanute triatlonitreeneri leidmiseks.
Eesti suurima triatloniklubi tulevasel triatlonitreeneril on ainulaadne võimalus edendada noort, arenevat ja
prestiizikat spordiala. Loodavad grupid panevad aluse triatloni jätkusuutlikkusele Eestis - järgmine põlvkond
pjedestaalile pürgijaid on ootel!

Vaata rohkem

Treener