Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641334

TREENER (naistekliiniku perekeskuses)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

imikutele vanniujutuse läbiviimine, basseinis lapsevanemate juhendamine, rasedate vesivõimlemise juhendamine

Tööaeg: tööpäevadel, õhtusel ajal (14-20) kuni 20 t nädalas

Ootused kandidaadile

Treeneril peaksid olema oskused tegeleda imikute ja väikelastega, juhendada ja julgustada nende vanemaid veeprotseduuridel.

Treenerilt ootame vastava kvalifikatsiooni olemasolu, head suhtlemisoskust ja sõbralikkust.

Ettevõte pakub

- sõbralikku töökeskkonda
- võimalust töötada tööpäeviti, õhtusel ajal

Tööle asumise aeg: aprillist 2020

Täpsem info: perekeskuse juhataja Meelike Reimer, tel 6665842

Tööpakkumise number
#641334

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. märts 2020
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2020

AS Lääne-Tallinna Keskhaigla on arengule ja kvaliteedile orienteeritud patsiendikeskset tervishoiuteenust pakkuv raviasutus.
Usaldusväärne tööandja 1800 töötajale ning hea valik kõigile koostööpartneritele.
Ootame Sind liituma meie meeskonnaga.

Vaata rohkem