Värsked tööpakkumised

Trantspordi investeeringute talituse peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122382

Tööpakkumise number

122382

Töö kirjeldus

Ametikoha peamiseks tööülesandeks on Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfondi raames finantseeritavate transpordiprojektide koordineerimine.

Peaspetsialisti tööülesannete hulka kuulub:

- Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfondist toetuse saajate taotluste läbivaatamine;
- Ühtekuuluvusfondist rahastatavate projektide elluviimise koordineerimine;
- projekti- ja pakkumisdokumentide kvaliteedi järelevalve;
- teenus- ja ehitustööde vähempakkumisprotseduuride läbiviimise ja lepingute sõlmimise järelevalve;
- 2007-2013 programmperioodi projektide elluviimise protseduuride väljatöötamine ja regulaarne uuendamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

- kõrgharidust või selle omandamist lõppjärgus;
- väga head eesti ja inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas;
- head analüüsi- ja üldistusvõimet;
- head eneseväljendus- ja suhtlemisoskust, koostöövalmidust;
- viisakust, korrektsust, täpsust, ausust ja kohusetunnet.

Kasuks tulevad: teadmised riigihangete põhireeglitest, avaliku sektori ülesehitusest, põhimõtetest ja arengusuundadest; teadmised investeeringutest ja EL fondidest; projektijuhtimise-alane töökogemus, positiivsus ja algatusvõime.

Parimat kandidaati iseloomustab huvi Majandus- ka Kommunikatsiooniministeeriumi tegevusvaldkondade vastu ning soov kaasa aidata avaliku sektori arengule.

Ettevõte pakub

Pakume:

- sisukat ja mitmekülgset tööd suurte infrastruktuuriprojektide elluviimisel;
- võimalust koolituseks ning enesearenduseks;
- rahvusvahelist suhtlust;
- tööd avatud ja teotahtelises meeskonnas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
21. september 2007
Kuulutus sisestati:
5. september 2007

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti majanduse konkurentsivõime kasvuks ning tasakaalustatud ja jätkusuutlikuks arenguks läbi riigi majanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas on riigi majanduspoliitika ja majanduse arengukavade väljatöötamine ning elluviimine tööstuse, kaubanduse, energeetika, elamumajanduse, ehituse, transpordi (sealhulgas transpordi infrastruktuur, veondus, transiit, logistika ja ühistransport), liikluskorralduse (sealhulgas liiklus raudteel, maanteedel ja tänavatel, vee- ja õhuteedel), liiklusohutuse suurendamise ja liiklusvahendite keskkonnakahjulikkuse vähendamise, informaatika, telekommunikatsiooni, postiside ja turismi valdkonnas; riigi infosüsteemide arendamise koordineerimine; tehnoloogiline arendustegevus ja innovatsioon; metroloogia, standardimise, sertifitseerimise, akrediteerimise, tegevuslubade, registrite, tööstusomandi kaitse, konkurentsijärelvalve, tarbijakaitse, ekspordiarengu ja kaubanduse kaitsemeetmete korraldamine; ettevõtluse regionaalse arengu ja investeeringute alased küsimused, vedelkütuse miinimumvaru haldamine ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.