Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51985

Transporttööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmisettevõttes transporttööde teostamine:
*materjalide ja detailide transportimine ja ladustamine
*toodete ja detailide koguselise vastavuse kontrollimine erinevates tootmises kasutatavates dokumentides
*inventuurides osalemine
*erinevate tööülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

* kohusetundlikkus ja töötahe
* vastutusvõime
* iseseisva töö võime
* valmidus meeskonnatööks

* kaasaegset töökeskkonda (saun, tööriided, sportimisvõimalused)
* mitmekülgset tööd arenevas ettevõttes
* pikaajalist töösuhet
* väljaõppevõimalust

Tööpakkumise number
#51985

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
23. september 2005

METEC on Tartu linna ja Lõuna-Eesti suurim masinaehitusettevõtete grupp 230 töötaja ja 160 milj. kroonise aastakäibega. Metec tegutseb peamiselt autotööstuse valdkonnas ja ekspordib 90% toodangust. Tootepaketist poole moodustab omatoodang, sama suure osa allhange erinevatele tuntud Euroopa autotööstusefirmadele. Ettevõtte kvaliteedisüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001 nõuetele.

Vaata rohkem