Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #432427

Transporttööline

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
* transport- ja laadimistööde teostamine erinevate tootmisüksuste ja ladude vahel, teostades terminaaliga vastavad asukohakanded

* pakkeüksuste lintimine

* pakkematerjalide ettevalmistamine tootmisüksustele

* laoerisuste fikseerimine

Ootused kandidaadile

Eeldame:
* vähemalt põhiharidust

* valmisolekut töötamiseks vahetustes (sh öövahetuses)

* füüsilist vastupidavust

Kasuks tuleb:
* tõstukijuhi kvalifikatsiooni olemasolu

* töökogemus tootmisettevõttes

Ettevõte pakub

* väljaõpet kohapeal

* toetavat töökeskkonda

* stabiilset töösuhet

* töötasu vastavalt töötulemustele (lisaks põhitasule ka tulemustasu)

* preemiaid väljapakutud parendusettepanekute rakendumisel

* tööd rahvusvahelises ettevõttes

* vajadusel transpordivõimalust (kombinatsioon olemasolevate lahendustega)

* ettevõtte kulul ujumisvõimalust (2x kuus)

* kokkuleppel toetame spordivõistlustel osalemist

Tööpakkumise number
#432427

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. august 2016
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2016

Ootame kandideerima pühendunud ja teotahtelisi inimesi, kes soovivad õppida ja areneda koos ettevõttega ning pakkuda välja uusi ideid ja lahendusi, kuidas teha tööd paremini ja efektiivsemalt.
On võimalik aktiivselt osa võtta parendusettepanekute süsteemist, mille positiivsete tulemuste korral on tasuks reaalsed rahalised preemiad.
On olemas ettevõttesisene karjäärivõimalus.
Töö on vahetustega.

NB! Töökoht asub Rõngus (40 km Tartust Valga poole).

Vaata rohkem