Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #38341

Transporttööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tootmistööliste materjalide ja detailidega varustamine
  • Raskemate detailide vedamine diiseltõstuki ja talidega
  • Jääkmaterjalide äravedu
  • Materjalide vedu lattu ja laost tootmisesse
  • Materjalide peale ning maha laadimine

Ootused kandidaadile

  • Kutse eeldab arenenud vastutustunnet, hoolikust, täpsust ning oskust oma tööd iseseisvalt planeerida ja korraldada.
  • Kasuks tuleb tõstukijuhi lubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist palka
  • püsivat töösuhet

Tööpakkumise number
#38341