Värsked tööpakkumised

Transporttööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 47779

Tööpakkumise number

47779

Töö kirjeldus

Transporttöölise ülesanneteks on saabuva kauba vastuvõtt ning väljastamine, selle kontrollimine, markeerimine. Vastavalt laosüsteemile kauba paigutamine laokohtadele. Samuti kuulub transporttöölise ametikohustuste hulka kauba ettevedu pakendamiseks vastavalt tellimustele.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on kohusetundlik ning kiire kohanemisvõimega meesterahvas vanuses 20-35 aastat. Samuti on vajalik eesti keele vaba valdamine.
Seoses vajadusega leida töötaja kõrghooajaks ning täistööajaga, eeldame, et sobiv kandidaat ei võta nimetatud perioodil õppepuhkust ega pea tööpäevadel käima koolis.

Omalt poolt pakume toredat kollektiivi ning rutiinivaba tööd.

Lisainfo

Kandidaadi sobivuse korral pakume alalist töökohta.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
7. august 2005
Kuulutus sisestati:
7. juuli 2005
Brutopalk:
Alates 6500 kuni 7000 EEK kuus

Norras tegevust alustanud rahvusvaheline postimüügiettevõte, mis tegutseb Eestis alates 1998. aastast