Värsked tööpakkumised

Transporttööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 375126

Tööpakkumise number

375126

Töö kirjeldus

  • ettevõttesse saabuvate kaupade transportimine ja ladustamine
selleks ettenähtud kohtadesse
  • taara sorteerimine ja firmasisene kaupade vedu
  • vormirõivaste kogumine ja pesumajja saatmine
  • restorani prügi käitlemine.

Nõudmised kandidaadile

  • vanus alates 21. eluaastast
  • head väljendusoskust eesti ja vene keeles
  • soov teha meeskonnatööd, aus, täpne, vastutustundlik
  • hea füüsiline vorm
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus

  • vastutusrikast tööd rahvusvahelises ja tuntud toitlustusettevõttes
  • tööalast väljaõpet
  • abivalmis ja sõbralikku meeskonda
  • ettevõttesiseseid soodustusi

Lisainfo

Graafiku alusel töötamine tähendab töötamist ka nädalavahetustel ja riiklikel pühadel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. aprill 2015
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2015

Lido kuulub Läti päritolu bistroo-restoraniketti, kuhu kuulub 11 kõrgetasemelise teeninduse ja omanäolise sisekujundusega restorani.
Olles üks oma valdkonna suuremaid ettevõtteid pakume tööd ligi 200 inimesele.

TÖÖD SAAB TÖÖKAS JA KOHUSETUNDLIK TRANSPORTTÖÖLINE!