Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28058

Transporttööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmisettevõttesisene materjali ja valmistoodangu transport

Ootused kandidaadile

  • õppimisvõimeline
  • töökas
  • aus
  • eesti keele valdamine
  • kasuks tuleb B ja C kat.autojuhi loa omamine

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd
  • arengu võimalust
  • palk katseajal al. 4500kr.kuus
  • võimalik teenida lisatasu.

Lisainfo

Firma on Soome kapitalil põhinev ja 15 aastat tegutsenud tootmisettevõte. Tegevusalaks on tekstiillindist koormakinnitusrihmade ja tõstetroppide tootmine ja müük.

Tööpakkumise number
#28058