Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67228

Transporttööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Fazer Amica Põhiköök otsib oma meeskonda hakkajat transporttöölist.
Peamised tööülesanded:
- kauba vastuvõtt ja saatelehele vastavuse kontroll,
- kauba vastuvõtu ja väljastuse estakaadide korrashoid, suurköögi prügikorvide tühjendamine ja prügikottide vahetus,
- üks kord kuus laoinventuuri tegemine koos laohoidjaga,
- ladude korrashoiu , puhtuse ja sanitaarsetele nõuetele vastavuse tagamine koos laohoidjaga,
- kaupade toimetamine laost töökohtadele ja valmistoodangu toimetamine köögist lattu,
- üks kord nädalas (pühapäeviti) kõikide Amica põhiköögi ruumide põrandate survepesu,
- enesekontrolli teostamine oma töölõigul

Ootused kandidaadile

- aus,
- usaldusväärne,
- kohusetundlik,
- hea füüsilise koormuse taluvusega

Ettevõte pakub

- toredat meeskonda,
- stabiilset tööd kiiresti arenevas ettevõttes,
- kaasaegseid töötingimusi,
- ettevõttesiseseid soodustusi

Lisainfo

Töökoht asub Mustamäel, Kadaka teel. Töö on vahetustega (pikk ja lühike nädal), tööpäev algab kell 7.00 ja lõppeb 19.00.

Tööpakkumise number
#67228