Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60645

Transporttööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Fazer Amica otsib oma Kadaka tee Põhiköögi töökasse kollektiivi transporttöölist. Peamisteks tööülesanneteks on:

  • Kauba vastuvõtt ja ladustamine,
  • Laohoidja abistamine laoinventuuri tegemisel,
  • Ladude korrashoid,
  • Transporttööd,
  • Kaupade toimetamine laost töökohtadele ja vajadusel varustamine

Ootused kandidaadile

  • aus,
  • usaldusväärne,
  • kohusetundlik,
  • hea füüsilise koormuse taluvusega

Ettevõte pakub

  • pingelist tööd kiiresti arenevas ettevõttes,
  • kaasaegseid töötingimusi,
  • ettevõtte poolseid soodustusi

Lisainfo

Töö on graafiku alusel (pikk ja lühike nädal), tööpäev algab kell 7.00 ja lõppeb kell 19.00.

Tööpakkumise number
#60645