Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136155

Transporttööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba vastuvõtt lattu ja paigutus laos.
Kauba ettevalmistamine ja väljastamine laost.
Igapäevased laadimise-, transpordi- ja abitööd ettevõttes.

Ootused kandidaadile

Hea füüsiline vorm;
Täpsus ja korrektsus, usaldusväärsus ja lojaalsus,
Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil,
B-kategooria juhiload;
Tõstuki juhtimise oskus
Valmisolek meeskonnatööks.

Ettevõte pakub

Mitmekesist tööd;
Tööd nooruslikkus ja aktiivses meeskonnas;
Meeldivat töökeskkonda ja töökaaslasi;
Arenguvõimalusi;
Motiveerivat tasu hea töö eest.

Lisainfo

Töö asukoht: Kopli 35B, 10412 Tallinn
Kandideerimisel palume CV-le lisada ka sooviavaldus

Tööpakkumise number
#136155

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2008

Dreamland Home OÜ on Eesti ühe juhtiva kodutekstiili tootja AS Toom
Tekstiili tütarettevõte.
Dreamland Home OÜ pakub laia valikut magamistoatooteid: voodipesu,
tekid-padjad, madratsid, mööbel, aksessuaarid.
Tuntumatest kaubamärkidest on meie sortimendis: Dreamland, Tempur,
Dunlopillo, Innovation, Country Corner, ESPRIT

Me otsime oma rõõmsasse meeskonda transporttöölist Tallinas, Koplis asuvasse laohoonesse.

Vaata rohkem