Transporttööline (tähtajaline leping, tööaeg E-R, 08:00-16:30)
Tööpakkumise number #751536

Itella Estonia OÜ
Loo, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Uues ametis kuuluvad Sinu ülesannete hulka saabunud kaupade kontroll ja konteinerite mahalaadimine (käsitsi), väljuva kauba toimetamine laadimisalasse, muud jooksvad tööülesanded laos.

Ootused kandidaadile

Oled positiivse ellusuhtumisega ning elurõõmus

Kohusetundlik ja korrektne tööülesannete täitmisel

Sul on hea füüsiline vastupidavus

Oled hea suhtleja

Kasuks tuleb eelnev laotöö kogemus

Sinu eesti keel on vähemalt kesktasemel;

Ettevõte pakub

Sind ootavad:

Kaasaegsed ja turvalised töövahendid (sh turvajalanõud, ja hooajale vastavad tööriided).

Haiguslehe hüvitis alates teisest haiguspäevast, isikliku elu sündmuste toetus, meelespidamine tähtpäevadel,

kaasaegne töökeskkond usaldusväärse ja eduka tööandja juures. Kompenseerime ühistranspordi kuupiletid.

Sinu tööaeg on :

E-R 08:00-16:30

Tööle asumise aeg: 01.03.2022

Tähtajaline tööleping perioodil 01.03-31.07.2022,

Töö asukoht: Niidu tee 6, Loo alevik, Harjumaa

Tööpakkumise number
#751536

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
28. detsember 2021
Transporttööline (tähtajaline leping, tööaeg E-R, 08:00-16:30) Transporttööline (tähtajaline leping, tööaeg E-R, 08:00-16:30)

Itella Estonia on Soome Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistikaettevõte ning tunnustatud tööandja logistika sektoris. Itella Estonia pakub erinevaid logistikalahendusi, pakiautomaatide teenuseid ja Posti Grupi IT arendust. Lisaks kuulub Itella Estonia alla Posti teenuskeskus (Posti Service Center), mis toetab finants -, hanke -, müügi - ja klienditoe protsesse.

Vaata rohkem