Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #430857

Transporttööline kööki

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on toidukärude täitmine kandikutega ja transport köögist haigla osakondadesse, erinevate transporttööde teostamine köögialal, s.h. kaupade, valmistoodangu ja jäätmete tõstmine ja vedu.

Ootused kandidaadile

  • kohusetundlikkus, täpsus ja ausus
  • hea füüsiline vorm
  • eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • moodsat ja kaasaegset töökeskkonda
  • tööks vajalikku väljaõpet
  • lisapuhkust
  • sportimisvõimalust
  • töötamine graafiku alusel 2 päeva tööl/2 päeva vaba (kl. 08.00-20.00)
  • töötasu 3,07 eurot tunnis brutotasuna

Lisainfo

Olga Pavlova, peakokk
Tel 55 595 104

Sütiste tee 19
Tallinn 13419

Tööpakkumise number
#430857

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 3.07 €/tunnis
Kuulutus aegub:
7. august 2016
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2016

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla missiooniks on Eesti elanikkonna ja tervishoiusüsteemi arstliku turvalisuse tagamine paljuprofiilse akuutravi haiglana, õppe-, teadus- ja arendustöö eestvedamine meditsiinis ja tervishoius. Regionaalhaigla koosneb anestesioloogia-, diagnostika-, kirurgia-, psühhiaatria-, sisehaiguste, onkoloogia- ja hematoloogia ning järelravi ja hooldusravi kliinikust. Meie korpused asuvad Mustamäel, Hiiul, Seewaldis, Pelgulinnas ja Kosel. Regionaalhaiglas töötab üle 3800 töötaja.

Vaata rohkem