Värsked tööpakkumised

Transporttööline-kauba vastuvõtja (Tallinn)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 90270

Tööpakkumise number

90270

Töö kirjeldus

  • kauba vastuvõtmine ja ladustamine kaupluses
  • kaubakoguste kontroll saatelehtede alusel
  • vajadusel kauba väljapanek riiulitele

Nõudmised kandidaadile

  • kesk- või kesk-eriharidus
  • hea suhtlemisoskus ning stressitaluvus
  • hea eesti keele oskus
Eelnev kogemus kaubanduse alal (kaupade tundmine) on eeliseks!

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi
  • erialast koolitust
  • põhipalgale lisaks erinevaid lisatasustamise võimalusi
  • stabiilset töökohta stabiilselt arenevas firmas
  • ettevõttesiseseid arenguvõimalusi
  • teisi ettevõttesiseseid soodustusi

Lisainfo

Töökohaks on Tallinnas asuvad Eesti jaekaubandusketti kuuluv kauplus Mustamäel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2007
Brutopalk:
Alates 8800 EEK kuus

Argos Group OÜ on personali- ja raamatupidamisalast outsourcing-teenust pakkuv 100% Eesti kapitalil põhinev firma. Tegevus toimub üle kogu Eesti, teenuseid pakume ka vene keeles ning välisfirmadele.