Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #86060

Transporttööline

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kauba vastuvõtmine, paigutamine lattu
- kauba transport kaupluse ruumides

Ootused kandidaadile

- hea füüsiline vorm
- kohusetundlikkus ja ausus

Ettevõte pakub

- dünaamilist tööd noores kollektiivis
- tööalase karjääri ja enesearengu võimalust Baltimaade suurimas kaubandusettevõttes
- hea töö eest head palka

Lisainfo

personal[at]vpmarket.ee

Tööpakkumise number
#86060

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
21. november 2006

Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk VP MARKET omab kokku 335 kauplust Leedus, Lätis, Eestis, Rumeenias ja Bulgaarias.

Vaata rohkem