Värsked tööpakkumised

Transporttööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 237855

Tööpakkumise number

237855

Töö kirjeldus

Tooraine vastuvõtmine, koguse ja kvaliteedi hindamine, transportkastidest väljatõstmine ning vajadusel tagastamine;
Tooraine paigutamine ladudesse. Ladude ja estakaadi korrasoleku tagamine;
Tooraine komplekteerimine tellimislehe alusel, väljaandmine ja viimine tootmisele;
Tootmisjääkide ja prügi köökidest väljaviimine ning ladustamine;
Inventuurides osalemine.

Nõudmised kandidaadile

Keskharidus;
Hea pingetaluvus;
Füüsiliselt vastupidav;
Oskus eesti keeles lugeda ja kirjutada;
Kasuks tuleb eelnev töökogemus samal alal.

Ettevõte pakub

stabiilset tööd rahvusvahelises organisatsioonis;
ettevõttepoolseid soodustusi.

Lisainfo

Töökoht: Jälgimäe tee 14, Tänassilma küla, Saku vald (hommikuti tööliste buss, ühistransport: buss nr 18)
Tööaeg: Vahetustega - pikk ja lühike nädal.

Asukoht:
Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. september 2011
Kuulutus sisestati:
28. august 2011

Fazer Food alustas oma tegevust Eestis 1993. aastal. Peamine äritegevus on seotud igapäevase personali- ja õpilastoitlustusega, kaubanduskeskuste kohvikutes opereerimisega ja kulinaartoodete valmistamisega modernses Tänassilma Teenindusköögis. Lisaks pakume oma klientidele ka catering teenust ehk peoteenindust. Oleme arenev toitlustusettevõte, mis vastavalt oma teeninduspõhimõtetele pakub oma klientidele lihtsust ja kindlustunnet läbi kvaliteedi ja efektiivsuse. Meie tegutsemise põhimõtted on: • kliendi rahulolu • toidu kvaliteet • sortimendi mitmekesisus • tervislikkus.