Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152306

Transporttööline 10 päevaks

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

merekonteinerite tühjaks laadimine

Ootused kandidaadile

head vormi füüsilise töö tegemiseks

Ettevõte pakub

tükitöötasu 700 - 1000 krooni neto konteineri kohta

Lisainfo

Töötamise asukoht: Linamäe 10, Tänassilma tehnopark, Saku vald, Harjumaa või Tihniku laod, Tallinnas.
NB! Töö on tähtajaline, ca 10 päeva.
Tööaeg E - R 8:30 - 17:00 või õhtuti, võimalik ka L,P.

Tööpakkumise number
#152306

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. mai 2008
Kuulutus sisestati:
16. mai 2008

AS Evelekt asutati 1994 aastal. Alates 1997 aastast on meie põhitegevuseks mööbli ja sisustuskaupade maaletoomine, hulgi- ning jaemüük. Peamisteks kaubagruppideks täna on toolid, seifid, rotang- ja käsitöömööbel, koloniaalmööbel, lai valik suvemööblit, keraamilisi lillepotte ja sisustuselemente. Partneriteks kauba hankimisel on tunnustatud mööbli ja sisustuskaupade tootjad paljudest riikidest (valdavalt Aasiast).Tänaseks on välja arendatud 7 kauplusest koosnev kaupluste kett (kauplustega Tallinnas, Tartus, Valgas ja Jõhvis), kogu Eestit hõlmav edasimüüjate võrk ning kontaktid edasimüüjatega Lätis, Leedus ja Soomes.
Seisuga aprill 2008 töötab AS-is Evelekt 92 töötajat.

Vaata rohkem