Transporditöölised

MANPOWER OÜ

Tööpakkumise number

597607

Manpower OÜ Transporditöölised

Töö kirjeldus

Otsime TRANSPORDITÖÖLISI ja KOMPLEKTEERIJAID
nii suveks kui ka tähtajatult


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui...
... soovid töötada rahvusvahelises elektroonika ettevõttes
... soovid omandada uusi oskusi
... oled valmis füüsiliseks tööks
... oled valmis vahetustega tööks (2 päeva ja 2 ööd tööl, 4 päeva vaba!)


Ettevõte pakub

Oled huvitatud? Kandideeri läbi kuulutuse juures oleva lingi hiljemalt 24.05.2019 või helista ja küsi lisa telefonil 630 6565. Töökoht asub Lasnamäel, Peterburi tee 67A.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
15. mai 2019
Soovin kandideerida

Transporditöölised


MANPOWER OÜ

Manpower on 1948. aastal USA-s asutatud rahvusvaheline innovatiivseid personalilahendusi pakkuv ettevõte, mis tegutseb 80 riigis ja on enam kui 3,100 kontoriga juhtiv oma ala ettevõte maailmas. Läbi Manpoweri´i leiab tööd üle 3,4 miljoni inimese aastas. Manpower’i pakutavad teenused hõlmavad kogu personalivaldkonda töötajate hindamisest, värbamisest ja rentimisest kuni outsourcing`u ja konsultatsioonideni ning Manpower'i teenuseid kasutab 90% Fortune 500 firmadest.

Manpower’i globaalne võrgustik annab meile võimaluse teenindada oma kliente kõikjal maailmas, ilma et klient peaks selleks ise sobivaid kontakte otsima. Manpower’i tihe koostöö Baltimaades on garantiiks, et suudame oma kliente teenindada ühtviisi kvaliteetselt kõigis kolmes riigis. Oleme oma äritegvuses vastutustundlikud ning keskendudes nii sellele, mida me teeme kui ka sellele, kuidas me seda teeme, on Manpower saanud mitmeid auhindu ning tunnustusi. Eestis oleme saavutanud Jätkusuutliku ettevõtluse indeksis kuldtaseme.
Vastutustundliku Ettevõtluse Indeks 2018

World´s Most Ethical Companies 2018

Avan ettevõtte profiili