Värsked tööpakkumised

Transporditööline/транспортный рабочий (Jüri)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 456940

Tööpakkumise number

456940

Töö kirjeldus

Võtame Jüris asuvasse metalltoodete tehasesse tööle transporditöölise. Tema peamised ülesanded on tõstukiga kauba laadimine/mahalaadimine, kauba vastuvõtmine, komplekteerimine.

На завод металлических изделий в Юри требуется транспортный рабочий. Основными обязанностями являются разгрузка и погрузка изделий на погрузчике, принятие товара, комплектовка.

Nõudmised kandidaadile

- Tehniline taiplikus;
- Füüsiline vastupidavus
- Tõstuki juhtimise kogemus.

- Техническая четкость;
- Физическая выносливость
- Опыт вождения погрузчиком.

Pakume väljaõpet, kaasaegseid töötingimusi, sõbralikku kollektiivi, bussitransporti Tallinn/Maardu - Jüri - Tallinn/Maardu.

Предлагаем обучение на месте, дружный коллектив, современные условия труда, транспорт Tallinn/Maardu - Jüri - Tallinn/Maardu.

Lisainfo

Kasuks tuleb analoogne töökogemus sarnasel ametikohal.

Пригодится аналогичный опыт на похожей должности.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2017

AQ Lasertool OÜ on AQ Group AB tütarettevõte, mis tegutseb Eestis alates 2003 a Pärnumaal Audru vallas ja 2014 a Harjumaal Viimsis. Pärnumaal asuva tehase põhitegevuseks on metallist komponentide ning koostude tootmine rahvusvahelistele koostööpartneritele erinevates tööstusharudes nagu auto-, energeetika- ning rongitööstus. Viimsis asuva tehase põhitegevuseks on metalltoodete pinnatöötlus (E-coat ja pulbervärvimine). AQ Lasertool OÜ on pälvinud tiitli „Pärnumaa parim ettevõte“ aastatel 2009 ja 2012.