Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #91897

Transporditööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Transporditööde teostamine laos ja tootmisliinides (kangaste peale- ja mahalaadimine, valmistoodangu lattu toomine, kangaste viimine juurdelõikusjaoskonda) jne.

Ootused kandidaadile

* Töötahe ja kohusetundlikkus
* Hea füüsiline tervis
* Ausus
* Meeskondlikkus

Ettevõte pakub

* Stabiilset tööd
* Sõbralikku ja teotahtelist meeskonda
* Erinevaid soodustusi

Lisainfo

Tööaeg on 8.00 - 16.30, laupäev ja pühapäev on puhkepäevad
Kandideerimisel tuleb kasuks tõstukijuhi tunnistuse olemasolu

Tööpakkumise number
#91897

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 6100 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2007

... on üks suurimatest rõivatootjatest Eestis, kellel on tütarettevõtted Tallinnas, Riias, Tartus ja Valgas.

Vaata rohkem