Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #244809

Transporditööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kaupade ladustamine
kaupade komplekteerimine ja transportimine müügisaali
kaupade väljapanek müügisaalis
klientide teenindamine

Ootused kandidaadile

vanus vähemalt 18. aastat
kesk- või keskeriharidus (omandamisel)
ausus ja koostöövalmidus
kohuse- ja vastutustunne
füüsilise koormuse taluvus
eesti keele valdamine (vähemalt B1 tase)
vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

sõbralikku tööõhkkonda ja toetavat meeskonda
tööd organisatsioonis, kus väärtustatakse inimest ja tema tööd
kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid

Lisainfo

Hetkel otsime transporditöölist Pirita Selverisse.

NB! Võtame ühendust ainult väljavalitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#244809

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. november 2011
Kuulutus sisestati:
18. november 2011

Selver on Eestis tegutsev juhtiv super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selveri ketti kuulub kolmkümmend neli kauplust üle Eesti ja Selveri Köök. Selver annab tööd ligi 2500 inimesele.

Vaata rohkem