Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #243163

Transporditööline

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade vastuvõtt
  • Kaupade teisaldamine hoiupaikadesse ja müügisaali
  • Kaupade väljapanek müügisaalis

Ootused kandidaadile

  • Vanus vähemalt 18 eluaastat
  • Varasem samalaadne töökogemus
  • Hea füüsiline vorm
  • Kohusetundlikkus ja korrektsus
  • Koostöövalmidus

Ettevõte pakub

  • Püsivat töökohta
  • Tööalast väljaõpet
  • Firmapoliitkast tulenevaid soodustusi ja toetusi

Lisainfo

  • Töö asukoht: KURESSAARE Rimi Supermarket (Tallinna mnt 88)

* * * Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega

Tööpakkumise number
#243163

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. november 2011
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2011

Rimi Eesti Food AS on üks Eesti juhtivatest toidukaupade müügiga tegelevatest jaekaubandusettevõtetest, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, Rimi supermarketid ja Säästumarketid. Lisaks on Rimi Eesti Food AS`il suur ja kaasaegne keskköök. Meil on 82 kauplust üle kogu Eesti. Anname tööd enam kui 2700 inimesele

Vaata rohkem