Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #633557

Transporditööline Laagri Maximas, Pärnu mnt 534b

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 3. jaanuar 2020
Kuulutus aegub: 1. veebruar 2020

Töö kirjeldus

- kauba vastuvõtmine ja paigutamine laoruumi;
- kaubaaluste transportimine laost kaupluse müügisaali;
- kaupluses tekkivate paberjäätmete ettevalmistamine äraveoks.

Ootused kandidaadile

- oled valmis füüsiliseks tööks;
- oled aus, kohusetundlik ja korrektne;
- oled vähemalt 18-aastane;
- eelnev töökogemus ei ole vajalik, õpetame sind välja töökohal;

Ettevõte pakub

- stabiilset palka
- paindlik töögraafik
- tasuta lõunasööke
- erinevaid motivatsioonipakette
- tööalaseid tasuta koolitusi

Lisainfo

Tule ise, kutsu kaasa oma sõbrad ja saad iga kutsutud sõbra eest preemiaks 65 euro/bruto!

Tööpakkumise number
#633557

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2020

MAXIMA Eesti on üks suurimaid Eestis tegutsevaid jaekaubanduskette, millesse kuuluvad kauplused, e-pood, toitlustustsehhid, logistikakeskus ja peakontor annavad tööd enam kui 4300 eestimaalasele ning teenindavad igapäevaselt vähemalt 150 000 inimest.

Vaata rohkem