Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197637

Transpordispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Riigisisese ja rahvusvahelise transpordi eest vastutamine
  • Töögraafikute koostamine
  • Uute logistiliste lahenduste välja töötamine
  • Autode hoolduse ja remondiga seotud probleemide lahendamine
  • Operatiivküsimuste lahendamine

Ootused kandidaadile

- riigisiseste kaubavedude eest vastutava isiku tunnistuse olemasolu
- B ja C kategooria juhiload
- arvutioskus: MS Office
- iseseisvus ja otsustusvõime
- suhtlemisvalmidus ja läbirääkimisoskus
- kõrge pingetaluvus
- kesk-eri või kõrgharidus
- algatusvõime ja organiseerimisoskus
- tahe teha otsuseid ning julgust vastutada
- enesekehtestamise oskus
- riigikeele valdamine kõnes ja kirjas, hea vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • kindlat tööd stabiilses ettevõttes
  • sõbralikku kollektiivi
  • sotsiaalseid tagatisi
  • väga häid sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#197637

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
23. mai 2010
Kuulutus sisestati:
18. mai 2010

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast.

Vaata rohkem