Värsked tööpakkumised

Transpordikorraldaja- kaubapakkija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118555

Tööpakkumise number

118555

Töö kirjeldus

-logistilised ülesanded (transpordi tellimine vastavalt kauba valmisolekule)
-valmiskauba pakkimine euro-alustele
-sisse ja väljaminevate kaupade vedu, jäätmekäsitlus

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on kohusetundlik, füüsiliselt vastupidav ega pelga individuaalset tööd sõbralikus kollektiivis ja oskab eesti keelt.

Pakume kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid, väljaõpet ja koolitusi, põhipalka ja boonussüsteemist tulevat lisatasu, samuti karjääri- ja arenguvõimalusi ja kindlat töökohta arenevas ettevõttes

Lisainfo

Töö on ühes vahetuses E-R 8-16:30 ja asukoht Mustamäel. Lisaks kandideerimisele cvkeskuses võib sooviavalduse saata ka postiga Laki 12, 10621 Tallinn või faksida numbrile 6503201 või helistada lisainformatsiooni saamiseks 6503200.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2007
Kuulutus sisestati:
9. august 2007

LEAB Eesti on Rootsis asuva Lövånger Elektronik AB tütarettevõte, kus töötab 165 inimest ning tegutseb elektroonikatootjana juba 1972. aastast alates. Meie peamiseks valdkonnaks, lisaks tööstuselektroonikale, on erinevate turva- ja alarmsüsteemide ning navigatsiooniseadmete tootmine ja kokkupanek. Rohkem informatsiooni kogu ettevõtte kohta leiate inernetist www.leab.se. Seoses töömahu pideva kasvuga vajame täiendust oma meeskonnale.