Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #674433

TRANSPORDIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 30. oktoober 2020
Kuulutus aegub:27. november 2020

Töö kirjeldus

Igapäevaselt tegeled autode hoolduse ja remondi korraldamisega ning lood ja hoiad kontakte koostööpartneritega. Usaldame Sulle meeskonna juhtimise – alustad aktiivselt uute töötajate värbamisega, edaspidi oled neile mentoriks ja eestvedajaks. Oma väärtushinnangutega oled teerajajaks ja aitad kujundada motiveerivat ja arengule suunatud organisatsioonikultuuri.

Ootused kandidaadile

  • töökogemus sarnasel ametikohal ja võime edukalt juhtida ning organiseerida kollektiivi tööd

  • väga hea arvuti kasutamise oskus

  • väga hea eesti ja vene keele oskus, kasuks tuleb inglise keele valdamine

  • suurepärane suhtlemis- ja läbirääkimisoskus

  • suutlikkus ja tahe iseseisvalt eesmärke seada ja neid ellu viia

  • otsusekindlus ja julgus suurelt unistada

Ettevõte pakub

  • põnevat tööd stabiilses, ent kiiresti arenevas ettevõttes
  • oma valdkonna spetsialistidest koosnevat rahvusvahelist meeskonda
  • võimalust omandada uusi teadmisi, õppida ja areneda
  • Sind ootab ettevõte, kes peab tähtsaks nii klientide kui ka töötajate rahulolu
  • loomulikult saab hea töö vääriliselt tasustatud

Soovid seda väljakutset vastu võtta? Kandideeri läbi CVKeskus.ee portaali kasutades nuppu „Soovin kandideeida“. Küsi rohkem infot  telefoni 521 6405 teel, CV Keskuse värbamisosakonna koordinaator Jekaterina Popova.

Tööpakkumise number
#674433

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. november 2020
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2020

CV Keskuse klient VIKOTRANS on juhtiv logistikateenuste pakkuja Lätis, kes tegutseb edukalt juba enam kui kümme aastat, pakkudes logistikateenuseid suurematele Läti ja teiste Balti riikide firmadele, mille hulgas on nii toiduainetootjad ja -töötlejad kui ka suuremad jaemüügiketid.

Vaata rohkem