Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #50414

Transpordijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Transpordijuht vastutab:

  • busside tehnilise korrasoleku eest
  • busside dokumentatsiooni korrasoleku eest
  • busside ja firma muu vara säästliku kasutamise eest
  • ladusa koostöö eest hankijate ja koostööpartneritega

Ootused kandidaadile

  • tehniline keskeri- või kõrgharidus
  • töökogemus vähemalt keskastme juhina transpordi- või autoremondiettevõttes
  • väga hea suhtlemisoskus ja läbisaamisvõime
  • väga hea arvuti kasutamise oskus
  • eesti keel nii kõnes kui kirjas
  • vene ja inglise keel suhtlustasandil

Eduka kandideerimise eelduseks on positiivne ellusuhtumine, avatus, väga hea suhtlemisoskus ja koostöövalmidus, järjekindlus ja püsivus oma töös, hea pingetaluvus ning kindel soov pidevalt areneda.

Ettevõte pakub

  • põhipalka 14 000.- bruto
  • tulemustasu kuni 20% põhipalgast
  • autokompensatsiooni
  • sõbralikku kollektiivi
  • meeldivat töökeskkonda
  • huvitavat ja pingelist tööd kiirelt arenevas firmas

Lisainfo

Kandideerimiseks saada eluloo kirjeldus (CV) koos lühikese kirjaga, miks just sina oled sobilik sellele töökohale. CV-d koos kirjaga ootame hiljemalt 12. septembriks e-posti aadressil tarvi@hansabuss.ee või posti aadressil:
AS Hansabuss, Kadaka tee 62A, 12618 Tallinn.
Lisainformatsiooni saamiseks palume ühendust võtta telefonil 6 279 080.

Tööpakkumise number
#50414

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. september 2005
Kuulutus sisestati:
29. august 2005

AS HANSABUSS on üks Eesti edukamaid bussiettevõtteid, kelle tegevusalaks on rahvusvaheline ja Eesti-sisene reisijate vedu väike- ja turismibussidega. Alates 1996. aastast on ettevõte kiiresti arenenud ja omandanud tänaseks kvaliteediliidri maine.

Vaata rohkem