Värsked tööpakkumised

Transpordihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 190413

Tööpakkumise number

190413

Töö kirjeldus

Transpordihalduri peamisteks tööülesannetks on:

  • meeskonnatöö organiseerimine üle vabariigi
  • tsentraalne autopargi haldamine üle vabariigi
  • parimate transpordilahenduste leidmine transpordivahendite osas (rendiautod, liisingautod jt)
  • tasuvusanalüüside teostamine eesmärgiga selgitada kõige optimaalseim transpordivõimalus (sõiduk)
  • oma vastutusala piires hangete ja riigihangete ettevalmistamine ja läbiviimine
  • operatiivne sekkumine avarii-ja erakorraliste olukordade lahendamisel

Töö eesmärk pole niivõrd suunatud logistikale kuivõrd just autode ja müügitöö tundmisele.

Nõudmised kandidaadile

  • hea suhtlemisoskus ja –julgus
  • transpordivahenditega seonduvate tegevuste kogemuste olemasolu (remont, hooldus, müük) vähemalt 3a
  • proaktiivsus, isiklik initsiatiiv
  • juhtimiskogemus
  • järjepidevus ning korrektsus nii klientidega suhtlemisel kui transpordihaldusega kaasnevas dokumenditöös
  • kohanemisvõime suure organisatsiooni töökorralduse ja reeglitega
  • arvutikasutamise oskus, tahe ja võime õppida kasutama uusi programme
  • juhiluba

  • palju huvitavat tööd kiiresti arenevas ja muutuvas ettevõttes
  • eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
  • kaasaegseid töötingimusi
  • meeldivat tulemustele orienteeritud nooruslikku meeskonda
  • väga häid sportimisvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
27. jaanuar 2010

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.