Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #97490

Transpordi logistika juht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Antud ametikoha põhieesmärgiks on ettevõtte vedude korraldamine ja vedude osakonna juhtimine
Põhiülesanded:
*Autode, erisaadetiste jm. mahu planeerimine, transpordivahendite tellimine ja ajastamine vastavalt kliendiga kokku lepitud vedude graafikule.
* Logistika tasuvusanalüüsi tegemises osalemine
* Transpordi optimeerimine vastavalt kulu analüüsidele
* Transpordi ettevõtetega läbirääkimiste pidamine koostöös PKC Groupi vastava alalõigu juhtidega
* Tolliprotseduuride arendamine, tolliseadustega kursis olemine Eestis ja mujal koostööpartnerite asukohariikides
* Transpordi eelarve koostamine

Ootused kandidaadile

* erialane kõrgharidus (logistika)
* töökogemus vähemalt 3 aastat
* ulatuslik arvutikasutamise oskus
* väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
* hea vene keele oskus (kasuks tuleb soome keele oskus)
* hea suhtlemisoskusega
* aktiivse ja postiivse ellusuhtumisega
* analüütilise oskusega

* Vaheldusrikast tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises kontsernis
* Koolitusvõimalust ka väljaspool Eestit
* Kollektiiviks noort ja sõbralikku seltskonda

Lisainfo

* Ettevõtte kontor on Keilas

Tööpakkumise number
#97490

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. märts 2007
Kuulutus sisestati:
1. märts 2007

PKC Eesti AS on PKC Group OY kontserni kuuluv ettevõte, mille põhitegevuseks on juhtmeköidiste ja ühenduskaablite tootmine Skandinaavia juhtivatele auto- ja elektroonikatööstusettevõtetele. Ettevõte on jõudsalt arenev ja laienev ning praeguseks hetkeks on töötajate arv jõudnud ca 1100-ni. PKC Eestil on tehased Keilas ja Haapsalus.

Vaata rohkem