Transpordi arengu ja investeeringute osakonna TRANSPORDI INVESTEERINGUTE TALITUSE PEASPETSIALIST

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 188512

Tööpakkumise number

188512

Töö kirjeldus

Peaspetsialisti peamiseks tööülesandeks on Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfondist ja Euroopa Regionaalarengufondist rahastatavate transpordi infrastruktuuriprojektide elluviimise koordineerimine ja järelevalve.

Tööülesanded:

- Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfondist (ÜF) ja Regionaalarengufondist (ERF) rahastatavate projektide elluviimise koordineerimine;
- projektide regulaarsete aruannete kontrollimine;
- suhtlemine toetuse saajate, rakendusüksuste ja teiste partneritega;
- ministeeriumi ja allasutuste töötajate nõustamine ÜF ja ERF seotud küsimustes;
- projektide elluviimise protseduuride ja juhendite uuendamine.

Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on:

- kõrgharidus (tehniline, majanduse, avaliku halduse, riigi- või õigusteaduste erialal);
- teadmised riigihangete põhireeglitest, avaliku sektori ülesehitusest, põhimõtetest ja arengusuundadest;
- eesti ja inglise keele oskus kõrgtasemel nii kõnes kui kirjas;
- väga hea väljendus- ja suhtlemisoskus, koostöövalmidus, ausus, täpsus.

Kasuks tuleb:
- eelnev töökogemus struktuurivahenditega seotud ametikohal.

Sobivale kandidaadile pakume eneseteostusvõimalust läbi perspektiivse ja vaheldusrikka töö kaasaegses organisatsioonis, mitmekülgseid koolitus- ja arenguvõimalusi, tööd avatud ja teotahtelises meeskonnas ning konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti.

Lisainfo

Sooviavaldus ning CV palume saata hiljemalt 31. detsembriks 2009.a Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi personaliosakonda aadressil Harju tn 11, 15072 Tallinn või e-posti aadressil cv(ät)mkm.ee märksõnaks “TAIO peaspetsialist”. Lisainfot töö kohta annab Julia Bergstein julia.bergstein(ät)mkm.ee.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
31. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
15. detsember 2009

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti majanduse konkurentsivõime kasvuks ning tasakaalustatud ja jätkusuutlikuks arenguks läbi riigi majanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas on riigi majanduspoliitika ja majanduse arengukavade väljatöötamine ning elluviimine tööstuse, kaubanduse, energeetika, elamumajanduse, ehituse, transpordi (sealhulgas transpordi infrastruktuur, veondus, transiit, logistika ja ühistransport), liikluskorralduse (sealhulgas liiklus raudteel, maanteedel ja tänavatel, vee- ja õhuteedel), liiklusohutuse suurendamise ja liiklusvahendite keskkonnakahjulikkuse vähendamise, informaatika, telekommunikatsiooni, postiside ja turismi valdkonnas; riigi infosüsteemide arendamise koordineerimine; tehnoloogiline arendustegevus ja innovatsioon; metroloogia, standardimise, sertifitseerimise, akrediteerimise, tegevuslubade, registrite, tööstusomandi kaitse, konkurentsijärelvalve, tarbijakaitse, ekspordiarengu ja kaubanduse kaitsemeetmete korraldamine; ettevõtluse regionaalse arengu ja investeeringute alased küsimused, vedelkütuse miinimumvaru haldamine ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.