Värsked tööpakkumised

Traktoristid Uus-Meremaale

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 55617

Tööpakkumise number

55617

Töö kirjeldus

Farm Uus-Meremaal vajab traktoriste hooajatöödele vähemalt kuni märtsini.

Töö toimub väga kaasaegsete masinatega - kuni 3a vanuste New Holland traktoritega (90 hp - 255 hp): saagi koristamine, kultiveerimine, istutamine, rullimine, silo tegemine, niitmine, pakkimine jne jne.

Nõudmised kandidaadile

• traktoritöö kogemus
• inglise keel suhtlustasandil

Meil on vaja

• CV inglise keeles
• arstitõend
• politseitõend
• passi koopia
• juhiloa koopia
• 2 soovitust
• passipilt

Ettevõte pakub

Farmi poolt majutus,
palk 14-15 AUD`tunnis
6-kuuline leping

Abel Staff aitab paberite korda tegemisel ja ja muudes sisulistes küsimustes.

Lisainfo

Vahendustasu ei ole!
Lennupiletid Uus-Meremaale tuleb ise osta (u. 17000 EEK)

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2005
Kuulutus sisestati:
25. november 2005
Brutopalk:
Alates 22400 EEK kuus

Abel Staff Ltd is a UK based employment company, that specialises in recruiting candidates from the new 2004 EU Accession States of Eastern Europe (comprising Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Slovakia, Slovenia & Hungary). We work within many sectors of UK industry, recruiting staff for our clients throughout the UK. The principal staff at Abel have over 20+ years experience of the UK Recruitment Industry, working with many of the largest UK employers.