Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52896

Traktoristid Uus-Meremaale

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Farm Uus-Meremaal vajab traktoriste hooajatöödele vähemalt kuni märtsini.

Töö toimub väga kaasaegsete masinatega - kuni 3a vanuste New Holland traktoritega (90 hp - 255 hp): saagi koristamine, kultiveerimine, istutamine, rullimine, silo tegemine, niitmine, pakkimine jne jne.

Ootused kandidaadile

  • traktoritöö kogemus
  • inglise keel suhtlustasandil

Meil on vaja

  • CV inglise keeles
  • arstitõend
  • politseitõend
  • passi koopia
  • juhiloa koopia
  • 2 soovitust
  • passipilt

Ettevõte pakub

Farmi poolt majutus,
palk 14-15 AUD`tunnis
6-kuuline leping

Abel Staff aitab paberite korda tegemisel ja ja muudes sisulistes küsimustes.

Lisainfo

Vahendustasu ei ole!
Lennupiletid Uus-Meremaale tuleb ise osta (u. 17000 EEK)

Tööpakkumise number
#52896