Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #302249

Traktorist/heakorra töötaja Rakverre

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Objektide korrashoid.

Ootused kandidaadile

- B kategooria juhiluba
- teenindusvalmidus
- iseseisvus ja tööde planeerimise oskus
- ausus, korrektsus ja hoolikus
- hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

- töötasu
- töövahendeid
- väljaõpet

Lisainfo

Töökoht asub Rakveres. Tööaeg E-R 40h nädalas.

Tööpakkumise number
#302249

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. märts 2013
Kuulutus sisestati:
19. märts 2013

OÜ Kinnisvarateenindus on kodumaisel kapitalil baseeruv kinnisvara haldus ja -hooldusettevõte, mis on teenuseid pakkunud juba alates 1993. aastast. Tänaseks oleme laiendanud nii oma teenuste ringi kui ka tegutsemispiirkonda – pakume puhastus- ja koristusteenust, välisterritooriumide hooldust, hoonete insener-tehniliste võrkude teenindamist ja haljastuse hooldust ning rajamist. Ühesõnaga kõiki teenuseid, mida hoonete omanikud ja valdajad vajavad oma kinnisvara korrashoiul.

Vaata rohkem