Tööpakkumise number

589906

Töö kirjeldus

• pakume suveks tööd traktoristile
• töö sisuks on rullsilo valmistamine (vaata videoid ettevõtte profiili all)

Nõudmised kandidaadile

• varasem töökogemus põllumajanduses või traktoristina
• T-, C- või B-kategooria juhiload
• võimalus viibida kodust eemal komandeeringus juunis

Ettevõte pakub

• korralik palk tükitöö alusel
• toitlustamine ettevõtte kulul
• näed uusi kohti ja põnevaid inimesi mööda Eestit ringi liikudes

Lisainfo

Juunis liigume farmist farmi ja ööbime haagissuvilas või kliendi poolt pakutud elamispaigas.

Töö sobib hästi suviseks rahateenimiseks tudengile või kutsekooli õpilasele.

Asukoht:
Tartumaa
täistööaeg, lepinguline või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
7. mai 2019
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2019
Soovin kandideerida

Traktorist

SÖÖDAVABRIK OÜ

Söödavabrik OÜ osutab rullsilo valmistamise teenust. Niidame, pressime, kiletame üle Eesti juba 18 aastat. Enamik klientidest on püsikliendid.

Vaatan ettevõtte profiili