https://www.cvkeskus.ee/693117

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #693117

Traktorist

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus


  •  Erinevad põllutööd. 

  •  Põllumajandustehnika korrashoid ja remont  ja muud tööd 


Ootused kandidaadile


  • Eelnev kogemus ja kokkupuude põllutöödega.

  • Omad vähemalt B ja T kategooria juhiluba.

  • Oskus töötada erineva põllutehnikaga.

  • Kohusetundlik ja õppimisvõimeline.


Ettevõte pakub


  • Kaasaegset masinaparki ,

  • konkurentsivõimelist töötasu. 


Tööpakkumise number
#693117
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Traktorist
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!