Traktorist-mehaanik
Tööpakkumise number #691232

Rakvere Farmid AS
Viljandimaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda TRAKTORIST-MEHAANIKUT, kelle põhiülesanneteks on vedelsõnniku laotamine ning masinate esmane hooldus ja remont.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • Sul on erialane haridus või eelnev kogemus traktoristi või mehaanikuna
  • Oled hea tehnilise taibuga ja tunned tänapäevaseid masinaid
  • Sul on T-kategooria juhiload
  • Oled töökas ja kohusetundlik

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • korraliku töö eest väga korralikku palka
  • ettevõttesiseseid arenguvõimalusi
  • mitmekülgset soodustuste paketti: sporditoetus, omatöötaja soodustusega maitsev soe lõunasöök, toetused perekondlike tähtpäevade ning tööjuubelite puhul jpm.

Töökoht asub Viljandi külje all Mäeltkülas.

Elamispind on vajadusel meie poolt.

Tööpakkumise number
#691232

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
15. mai 2021
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2021
Traktorist-mehaanik Traktorist-mehaanik

AS Rakvere Farmid kuulub Põhjamaade suurimasse toiduettevõttesse HKScan. Oleme Eesti suurim seakasvataja, kasvatades oma farmides 40% Eesti nuumsigadest. Meie suurim farm asub Viljandimaal Viiratsis ning meie meeskonnas töötab kokku 170 inimest. Loomad kasvatame vastutustundlikult meie enda Eestimaal asuvates seafarmides, tagades neile heaolu ning puhta ja mugava elamise. Meie pika ajalooga kohalikud kaubamärgid Rakvere ja Tallegg on tuntud ning armastatud igas Eestimaa kodus.

Vaata rohkem