https://www.cvkeskus.ee/712304

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #712304

Traktorist mehaanik

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sööda ette lükkamine, allapanu laotamine, sõnniku välja lükkamine, farmimehaaniku abistamine ja asendamine, muud abistavad tegevused farmis.


Ootused kandidaadile


  • Töökas

  • Kohusetundlik

  • Aus

  • Hea tervisega

  • Võimeline töötama Bobcat´iga ja Avant laaduriga.


Ettevõte pakub


  • Väljaõpe kohapeal

  • Vajadusel elamispinna võimalus

  • Korraliku töö eest korralik palk

  • Tööriided


Tööpakkumise number
#712304
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Traktorist mehaanik
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!