Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180232

Traktorist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Traktoristi töö sisuks on põllumajandustööde tegemine traktorite, kombainide jt masinatega.

Ootused kandidaadile

  • T-kategooria juhtimisõigus;
  • kogemus põldudel töötamisel (eelkõige teravilja kasvatamisega seotud tööde teostamisel);
  • kaasaegsete masinate tundmine (nii tehniline kui elektrooniline osa);
  • eesti keele valdamine;
  • pingetaluvus.

Kasuks tuleb:
  • töökogemus mehaanikuna;
  • B-kategooria juhtimisõigus;
  • inglise või vene keele oskus.

Ettevõte pakub

  • soodsat elamispinda;
  • heade töötulemuste korral pikaajalist tööd;
  • võimalust töötada kaasaegse tehnikaga.

Lisainfo

Ametikoha kohta täpsem info teraviljakasvatuse osakonna juhi telefonil 506 2836.

Tööpakkumise number
#180232
Traktorist