https://www.cvkeskus.ee/646263

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #646263

Traktorist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- töö traktoriga (sööda tootmine, loomade söötmine jne);

- töö loomadega (loomade ajamine, jälgimine jne);

- karjaaedade korrashoid


Ootused kandidaadile

- B kategooria juhiluba

- kohusetundlik

- töökus


Ettevõte pakub

- paindlikke töötingimusi

- looduslikku keskkonda


Tööpakkumise number
#646263
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Traktorist
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!