Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195255

Traktorist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

teostab regulaarset hooldustöid Lennubaasi territooriumil;
tagab temale usaldatud tehnika tehnilise korrasoleku;
täidab igapäevaselt mehhanismi aruannet vastavalt ettenähtud korrale;
täidab teisi vahetu ülema poolt antud teenistusalaseid käske ja korraldusi;
mehhanismijuhi ametikoht.

Ootused kandidaadile

vähemalt kutseharidus;
traktoristi juhilube või B ja C kategooria juhilubade olemasolu;
vajalik vähemalt 3-aastane transpordivahendi juhtimiskogemus ning soovitavalt vähemalt 1-aastane töökogemus samalaadsel erialal;
Eesti kodakondsus ja riigikeele valdamine;
kohusetundlikkus, hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus.

Ettevõte pakub

väljakutseid pakkuvat tööd;
stabiilset palka;
põhipuhkust 28 kalendripäeva;
sportimisvõimalusi.

Tööpakkumise number
#195255
Traktorist