Värsked tööpakkumised

Traktori - buldooseri - ekskavaatorijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30829

Tööpakkumise number

30829

Töö kirjeldus

Koostöös Iiri personaliotsingu firmaga pakume tööd traktori - buldooseri - ekskavaatorijuhile. Peamised tööülesanded on traktori ning nn earth-moving machines (buldooser, ekskavaator) juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame KINDLASTI eelnevat töökogemust traktori juhtimisel, inglise keele oskust suhtlemistasandil, valmisolekut tööks Iirimaal. Kasuks tuleb töökogemus buldooserite, ekskavaatoritega

Pakume vaheldust, uusi väljakutseid, ja head teenimisvõimalust

Lisainfo

Saatke oma CV aadressil marko@mpartner. Võimalusel palun saata CV inglise keeles. Täpse palga ja elamiskulude informatsiooni edastame sobivatele kandidaatidele. Eelnev erialane töökogemus on kindlasti vajalik. Majutuse organiseerib meie koostööpartner Iirimaal. Iirimaa tööseadusandlus on analoogne meil kehtivaga, kõigil töötajatel on tagatud sotsiaalsed garantiid.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. juuni 2004
Kuulutus sisestati:
23. mai 2004