Värsked tööpakkumised

Trainee

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 111958

Tööpakkumise number

111958

Töö kirjeldus

Otsime traineed, kes areneks keskastmejuhiks läbi osalemise sise- ja väliskoolitustes ning tööpraktika ettevõtte erinevates allüksustes.

Nõudmised kandidaadile

Edukad kandidaadid on kõrgharidusega (või lõpetamisel kõrgharidusega) keemikud, materjaliteadlased, materjalide tehnoloogid, tekstiilitehnoloogid või keskkonnatehnika asjatundjad, valdavad vähemalt kesktasemel inglise keelt ja on liidriomadustega oma erialast huvitatud inimesed.

Pakume nii erialast kui juhtimisalast väljakutset kaasaegses rahvusvahelises tootmisettevõttes, head sissetulekut, kolleegide toetust sisseelamisel ja vajalikke koolitusi.

Lisainfo

Palume saata oma CV hiljemalt 28. juuniks k.a. postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn või faksil 667 1521. Täiendav informatsioon telefonil 667 1520. Palume lisada kaaskirjale märgusõna “TRAINEE”.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
28. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2007

Edukas rahvusvahelise taustaga Eesti toomisettevõte võtab tööle trainee.