Traatköiteliini masinist
Tööpakkumise number #693259

1
Printall AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

tähtsaimaks tööülesandeks on tootmisliinil tähtaegse ja kvaliteetse toodangu tootmine, seadme hooldus ja brigaadi juhtimine.

Töö toimub vahetustega, sealhulgas öösel ja nädalavahetustel

Ootused kandidaadile

  • tehnikaalane haridus;

  • tööstuslikel seadmetel töötamise kogemus;

  • head arvutialased teadmised;

  • iseseisev, täpne ja kohusetundlik;

  • eesti ja vene keele oskust kõnes ja kirjas.

Ettevõte pakub

  • mitmekülgset tööd kaasaegses ja edukas trükitööstuses;

  • sõbralikku töökollektiivi ja ausaid töösuhteid;

  • alates 2. tööaastast tasustatud 7 päevast lisapuhkust;

  • töötasu õppeperioodil  alates 1100 €,  iseseisval tööl masinistina kuni 1800€ bruto;

  • väljaõpet kohapeal.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume esitada elulookirjeldus
CV Keskuse keskkonnas. Ühendust võetakse vaid sobivate kandidaatidega..

Tööpakkumise number
#693259

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
25. märts 2021
Traatköiteliini masinist Traatköiteliini masinist

Printall AS

Printall on aastal 1971 asutatud trükikoda, kus oleme järjepidevalt panustanud innovatsiooni, kaasaegsesse tehnikaparki ning keskkonnasõbralikku tootmisse. Kogemustepagasis on töid suuremahulistest ajalehtedest ja ajakirjadest kuni väikesetiraažiliste trükisteni.

Vaata rohkem