Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22116

Tõuaretuse ja loomakaitse büroo peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeerium otsib oma meeskonda veterinaaria- ja toiduosakonna tõuaretuse ja loomakaitse büroo peaspetsialisti, kelle ametikoha põhiülesanneteks on:
- põllumajandusloomade tõuaretuse valdkonda reguleerivate õigusaktide ja juhendmaterjalide väljatöötamine;
- põllumajandusloomade tõuaretuse alase töö koordineerimine tõuaretusorganisatsioonide, riikliku järelevalve ja ministeeriumi vahel.

Ootused kandidaadile

- õigusteaduslik, veterinaaria- või loomakasvatusalane kõrgharidus;
- eesti ja inglise keele oskus heal tasemel;
- arvuti ja interneti kasutamise oskus;
- üldised teadmised riigiasutuste töökorraldusest;
- üldised teadmised loomakasvatusvaldkonna õigusaktidest ning selle rakendamisest Eestis;
- loov ja eesmärgipärane mõtlemine, otsustus- ja vastutusvõime;
- suhtlemis- ja esinemisoskus.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus nimetatud valdkonnas.

Ettevõte pakub

- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- enesearendamise võimalusi;
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Tööpakkumise number
#22116