Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670150

Tõstukite mehaanik-elektrik

9
CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 30. september 2020
Kuulutus aegub:18. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded hõlmavad erinevate tõstukite (korvtõstukid, vastukaaltõstukid, virnastajad jne) hooldust ja remonti. Parki kuuluvad nii sisepõlemismootoriga kui ka elektritõstukid. Töö toimub peamiselt kliendi juures (Tallinnas ja selle ümbruses, kuni 100 km), väljaõppe ja keerulisemad tööd teostatakse Laadur OÜ töökojas.

Ootused kandidaadile

  • Sul on tehniline taip ja huvi valdkonna vastu
  • Oled töötanud seadmete/ masinate/ mehhanismide remontimisega
  • Oskad lugeda elektriskeeme, hüdroskeemide lugemise oskus tuleb kasuks
  • Sul on autojuhiload
  • Räägid heal tasemel eesti keelt, saad hakkama inglise keelega
  • Sul on võime töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas
  • Sul on initsiatiivikus, lahendustele orienteeritus

Väljaõpet, regulaarseid täiendkoolitusi ja ühisüritusi. Meie strateegiaks on väärtustada ja koolitada töötajaid luues neile parimad töötingimused.

Töökoht asub Tallinnas, Peterburi tee 48d,

Lisainfo e-maili või telefoni +372 5257780 teel, värbamiskonsultant Kristiina Jürisoo.

Tööpakkumise number
#670150

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
30. september 2020

CV Keskuse klient Laadur OÜ pakub alates 1993. aastast kõrgekvaliteedilisi tõsteseadmeid ja laoriiuleid. Ettevõte tegeleb tõstukite müügi, hoolduse, remontimise ja rendiga, aga ka laosisustuse ja –seadmete müügi ja paigaldusega. Valikusse on lisandunud ka täisautomaatsed laokapid.
Ettevõtte esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis ja Kuressaares, et olla tänastele ja tulevastele klientidele võimalikult lähedal. Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele parimat koostööd ja olla juhtiv tõsteseadmete hoolduse- ja remondi partner.
Rohkem infot leiad aadressilt www.laadur.ee

Vaata rohkem